“U bë deti kos”, Oriola gati sa nuk nxori të gjitha duke marrë poza në det - Bota Sot
“U bë deti kos”, Oriola gati sa nuk nxori të gjitha duke marrë poza në det

Mediale Vip

“U bë deti kos”, Oriola gati sa nuk nxori të gjitha duke marrë poza në det

Më: 15 korrik 2020 Në ora: 22:04
Oriola Marashi

Oriola Marashi gati sa nuk i ka treguar të gjitha.

Modelja e njohur shqiptare duket se nuk po brengoset fare për pandeminë.

Derisa në të gjithë botën po shtohen rastet me koronavirus, ajo vazhdon të argëtohet në det dhe nuk e ka ndërmend të ndalet.

Modelja seksi me ndjekësit në Instagram pothuajse çdo ditë po ndan imazhe të ndryshme ku shfaqet tejet joshëse ndërsa në fotot e fundit ka treguar shumë.

“U bë deti kos”, ka shkruar modelja pranë fotografisë./

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

U be deti kos🤨😂

A post shared by Oriola Marashi (@oriolamarashi) on

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat