Ana Cheri përsëri e zhveshur - Bota Sot
Ana Cheri përsëri e zhveshur

Mediale Vip

Ana Cheri përsëri e zhveshur

Më: 16 korrik 2020 Në ora: 00:47
Ana Cheri

Njihet për pozat e saj seksi.

Një gjë të tillë, Ana Cheri e ka bërë përsëri.

Në atë imazh, modelja amerikane kishte veshur vetëm një pjesën e poshtme bikini, kurse sipër nuk mbante asgjë.

Për të mbuluar gjoksin, ajo kishte marrë një kapele në duar dhe po e mbante para, ndërsa nuk ishin të pakta komentet që arritën në adresë të tillë.

Fotografi të tilla, Ana Cheri publikon shumë shpesh në rrjete sociale, ku ndiqet nga miliona persona. 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat