Tayna bën ndryshimin e radhës dhe duket mahnitëse!

Mediale Vip

Tayna bën ndryshimin e radhës dhe duket mahnitëse!

Më: 18 korrik 2020 Në ora: 08:20
Tayna

Tayna ditë më parë lansoj projektin e ri “Bass” i cili u prit mirë nga publiku.

Në videoklip Tayna si gjithmonë vjen me një stil seksi dhe me shumë shije, ndërsa që format e saj marrin gjithë vëmendjen.

Ndërsa, tani reperja e njohur ka bërë ndryshimin e radhës të cilin e ka treguar përmes disa fotove në rrjetet sociale.

Me flokët gërsheta  e grimuar dhe me gërsheta të gjata, Tayna dukej shumë më ndryshe, por edhe joshëse.

Ndërkohë, kujtojmë që pas lansimit të këngës, Tayna po kalon pushimet në Jug të Shqipërisë.

Image
Tayna
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat