Prindërit e Rita Orës bashkë me deputetin e Kosovës shijojnë bukuritë e Ulqinit

Mediale Vip

Prindërit e Rita Orës bashkë me deputetin e Kosovës shijojnë bukuritë e Ulqinit

Më: 19 korrik 2020 Në ora: 11:39
Besnik dhe Vera Sahatqiu

Besnik dhe Vera Sahatqiu, janë prindërit e këngëtarës së famshme shqiptare dhe me famë botërore Rita Ora.

Ata po kalojnë çaste mjaft të mira nën shoqërinë e deputetit të Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës Gazmend Abrashi.

Së bashku po e shijojnë bukurinë e Ulqinit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat