Bisha Rovenë godet në Shëngjin - Bota Sot
Bisha Rovenë godet në Shëngjin

Mediale Vip

Bisha Rovenë godet në Shëngjin

Nga: Maksim Gjokaj Më: 22 korrik 2020 Në ora: 15:22
Rovena Stefa

Atraktive, e dashur me linja të trupit për tu pasur zili, po mbi të gjitha e dashur nga të gjithë.

Kjo është këngëtarja e njohur Rovena Stefa ku vjen në fotot e fundit si bishë nga Shëngjini i Lezhës.

Artistja ndodhet në këtë bregdet të bukur ku këndon çdo natë në pistën “Ermiri Club” e ku shumë pushues argëtohet me muzikën dhe hitet e saj.B.S.

Image
Stefa

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat