Mozzik për të katërtën javë rresht këngëtari më i dëgjuar në Shqipëri

Mediale Vip

Mozzik për të katërtën javë rresht këngëtari më i dëgjuar në Shqipëri

Më: 26 korrik 2020 Në ora: 16:39
Mozzik

Mozzik po i mban fjalët për një verë ‘flakë’.

Mozzik në kohën kur po paralajmëronte publikimin e albumit, tha se kjo verë do jetë e frytshme për të dhe fansat e tij dhe ashtu po del të jetë.

Sipas statistikave të “Billboard Albania”, reperi ka rezultuar për të katërtën javë radhazi më i dëgjuari nga këngëtarët shqiptarë në trojet shqiptare, kjo falë super projekteve të fundit.

Lajmin e ka ndarë edhe vet Mozzik në profilin e tij në Instastory.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat