Këngët e albumit të Duas u dëgjuan 2 miliardë herë - Bota Sot
Këngët e albumit të Duas u dëgjuan 2 miliardë herë

Mediale Vip

Këngët e albumit të Duas u dëgjuan 2 miliardë herë

Më: 31 korrik 2020 Në ora: 07:29
Dua Lipa

Një fotografi me flamurin e “Autochtonus” e Dua Lipës ngjalli reagime të mëdha në Ballkan por edhe në Botë, por që duket këngëtarja nuk e ka pasur problem shumë këtë punë

Të mërkurën këngëtarja lajmërojë me anë të një statusi se këngët e albumit të saj “Future Nostalgia” janë klikuar dhe dëgjuar online më shumë se dy miliardë herë.

“Më shumë se dy miliardë dëgjime të këngëve të albumit tim ‘Future Nostalgia’. Në vetëm katër muaj ajo po e bën namin. Jam shumë krenare për këtë rekord”, ka shkruar Dua në postimin e saj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat