Mozzik: Unë sot s’pres mysafirë e as nuk shkoj askund, rri në shtëpi! - Bota Sot
Mozzik: Unë sot s’pres mysafirë e as nuk shkoj askund, rri në shtëpi!

Mediale Vip

Mozzik: Unë sot s’pres mysafirë e as nuk shkoj askund, rri në shtëpi!

Më: 31 korrik 2020 Në ora: 09:56
Mozzik

Ai është një nga reperët më të suksesshëm dhe më të komentuar shqiptar.

Fama e tij ka kaluar edhe kufijtë, derisa është ky artisti nga Ferizaj, i njohur si Mozzik.

Ai sot përmes një fotografie ku shihet me një kurban në dorë, ka uruar për festën e Kurban Bajramit, ku shkruan:

EID MUBARAK 
Urime Kurban Bajrami !
Zoti ju dhashtë shëndetin e gjitha të mirat juve e familjes suaj , unë sot nuk po pres mysafir , as nuk po shkoj mysafir , as nuk po vizitoj gjyshërit , po rri shtëpi shkaku i virusit .
Po sot edhe në shtëpi me qëndru e kemi albumin ” MozzArt ” me ndëgju LINK IN BIO  #PërhajrBajrami #PërhajrAlbumi #MOZZART

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat