Gold Ag uron festën e Bajramit me një foto pranë nënës dhe bashkëshortes - Bota Sot
Gold Ag uron festën e Bajramit me një foto pranë nënës dhe bashkëshortes

Mediale Vip

Gold Ag uron festën e Bajramit me një foto pranë nënës dhe bashkëshortes

Më: 31 korrik 2020 Në ora: 11:56
Gold Ag

Gold Ag me një foto speciale ka uruar festën e Bajramit.

Gold Ag për herë të parë ka pritur festën e Bajramit së bashku me bashkëshorten Ermira dhe nënën e tij.

Reperi ka gjetur kohën t’i uroj gjithë fansat e tij myslimanë për këtë festë, duke ndarë një foto me dy gratë më të rëndësishme në jetën e tij.

“Urime nga familja jeme”, shkruan Gold Ag në foton e ndarë në Instagram. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat