Me këtë mashkull në krah, Majlinda uroi Kurban Bajramin - Bota Sot
Me këtë mashkull në krah, Majlinda uroi Kurban Bajramin

Mediale Vip

Me këtë mashkull në krah, Majlinda uroi Kurban Bajramin

Më: 31 korrik 2020 Në ora: 16:12
Majlinda Zeka

Festa e Kurban Bajramit u urua edhe nga ajo.

Por, bukuroshja Majlinda Zeka, ka zgjedhur që këtë festë ta urojë bashkë me djalin e saj Roanin.

“Me fat festa e Kurban Bajramit nga une dhe Roani shendet e gjitha te mirat per ju dhe familjet tuaja” shkruan ajo.

Të dy të veshur me të bardha, nënë e bir dukeshin për mrekulli.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat