Oriola Marashi publikon fotografi të ëmbël me Erosin - Bota Sot
Oriola Marashi publikon fotografi të ëmbël me Erosin

Mediale Vip

Oriola Marashi publikon fotografi të ëmbël me Erosin

Më: 31 korrik 2020 Në ora: 17:20
Oriola Marashi

Modelja e njohur shqiptare, Oriola Marashi, vazhdon të jetë ndër më të komentuarat në estradën shqiptare.

Që një kohë të gjatë është aluduar edhe për jetën e saj sentimantale, ndërsa flitej për një lidhje mes saj dhe futbollistit, Eros Grezda.

Dyshja para disa kohësh kishin dalë publikisht me deklarata, ndërsa tashmë nuk po ndalen duke ndarë fotografi së bashku.

Përmes një postimi në rrjetin social Instagram, bukuroshja brune është shfaqur së bashku me futbollistin, teksa shkëmbenin shikime ndërmjet tyre.

Njëkohësisht, çifti i njohur janë duke kaluar kohën e tyre të lirë në bregdet, nga edhe po mbajnë të azhurunuar fansat e tyre.

Vlen të përmendet se kohëve të fundit Erosi dhe Oriola kishin ngjallur reagime në faqet rozë, pasi kishin hequr njëri-tjetrin nga rrjetet sociale.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat