Getoar Selimi uron Bajramin me një foto që lidhet me pandeminë

Mediale Vip

Getoar Selimi uron Bajramin me një foto që lidhet me pandeminë

Më: 31 korrik 2020 Në ora: 20:40
Getoar Selimi

Ndjekësit e tij të fesë islame i ka uruar për festën e Kurban Bajramit.

Por, duke qenë se jemi duke u përballur me pandeminë, ai zgjodhi një foto të veçantë për ti uruar të gjithë.

Ghetto Geasy ka këshilluar ndjekësit që të kenë kujdes me vendosjen e maskave dhe ta mbajnë distancën edhe në këtë ditë feste.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat