Sidrit Bejleri na uron Kurban Bajramin me këtë foto të bukur familjare - Bota Sot
Sidrit Bejleri na uron Kurban Bajramin me këtë foto të bukur familjare

Mediale Vip

Sidrit Bejleri na uron Kurban Bajramin me këtë foto të bukur familjare

Më: 31 korrik 2020 Në ora: 22:42
Sidrit Bejleri me familje

Për besimtarët myslimanë, sot është një ditë e shënuar.

Ata festojnë Kurban Bajramin.

Një urim për shqiptarët, ka bërë në ditë, këngëtari shkodran, Sidrit Bejleri.

Ai ka zgjedhur një kornizë të bukur të familjes së tij dhe e ka shoqëruar me një urim.

“Gëzuar Kurban Bajramin! Zoti ju udhëzoftë e begatoftë në çdo hap të jetës, ju dhe familjet tuaja”, shkruan Bejleri në urimin e tij.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat