Heidi Lushtaku kryen testin për koronavirus, tregon eksperiencat - Bota Sot
Heidi Lushtaku kryen testin për koronavirus, tregon eksperiencat

Mediale Vip

Heidi Lushtaku kryen testin për koronavirus, tregon eksperiencat

Më: 31 korrik 2020 Në ora: 23:48
Heidi Lushtaku

Modelja e famshme shqiptare i është nënshtruar testeve për COVID-19.

Heidi Lushtaku vazhdon të ndajë eksperiencat e saj nga jeta me ndjekësit e shumtë në rrjete sociale.

Modelja e cila jeton dhe vepron në Zvicër  ka ndarë disa imazhe ku shihet duke i kryer testet për COVID-19, me metodën RT-PCR.

“Absolutisht nuk është e dhimbshme, vetëm pak e pakëndshme”, shkroi ajo në mbishkrimin e fotos. 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat