Shkurta shihet si rrallëherë e pa rregulluar - Bota Sot
Shkurta shihet si rrallëherë e pa rregulluar

Mediale Vip

Shkurta shihet si rrallëherë e pa rregulluar

Më: 1 gusht 2020 Në ora: 00:33
Shkurta dhe Besiana Behluli

Besiana Behluli është vajza e këngëtarës së njohur të muzikës popullore, Shkurte Fejzës.

Ajo u bë e njohur edhe si motra e Gresës.

Tani Besiana ka një numër të konsiderueshëm ndjekësish në Instagram ku është shumë aktive.

Në foton e fundit ajo është shfaqur bashkë me prindërit, por Shkurta shihet si rrallëherë e pa rregulluar.

A thua do t’i pengojë kjo gjë këngëtares së njohur të Kosovës?!

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat