Reagimi i Loredanës pasi Mozzik e përmendi në një nga këngët e albumit - Bota Sot
Reagimi i Loredanës pasi Mozzik e përmendi në një nga këngët e albumit

Mediale Vip

Reagimi i Loredanës pasi Mozzik e përmendi në një nga këngët e albumit

Më: 1 gusht 2020 Në ora: 07:09
Loredana, Mozzik

Reperi Mozzik publikoi albumin “Mozzart”, i cili përmban 20 këngë, mes tyre edhe një kushtuar vajzës Hanës.

Madje, në atë këngë ai e përmendi edhe Loredanën në disa raste, që nga momenti kur e kishte kuptuar se është shtatzënë.

Loredana, së fundi publikoi një foto krah Hanës, ndërsa në mbishkrimin e saj ka shkruar “Jeta ime” dhe fansat janë të bindur se është kundërpërgjigje për të.

Image
Insta

Kjo ngase, Mozzik ditë më parë publikoi një tjetër foto me vajzën duke ia lënë mbishkrimin e njëjtë. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat