Afërdita Dreshaj bëhet me “Porsche” luksoze - Bota Sot
Afërdita Dreshaj bëhet me “Porsche” luksoze

Mediale Vip

Afërdita Dreshaj bëhet me “Porsche” luksoze

Më: 1 gusht 2020 Në ora: 08:40
Afërdita Dreshaj

Afërdita Dreshaj ka ndarë me ndjekësit pamje brenda dhe jashtë veturës së saj të re super luksoze.

Përmes këtyre imazheve, ajo bëri të ditur se ka blerë veturë të re të tipit “Porsche”, e cila kap çmim të lart.

“I dashuri im i ri është këtu. I dua kuq e zi”, ka shkruar ajo sipër atyre imazheve që i ndau me ndjekësit nga vetura e re.

Image
Insta

Kujtojmë se Afërdita Dreshaj është e martuar me hokeistin çek Jakub Kindl. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat