Unikkatil uron besimtarët mysliman për Kurban Bajram: Më në fund gjeta bakllavë

Mediale Vip

Unikkatil uron besimtarët mysliman për Kurban Bajram: Më në fund gjeta bakllavë

Më: 1 gusht 2020 Në ora: 11:39
Unikkatil

Artistët të shumtë dhe figura publike kanë uruar besimtarët e fesë islame për festën e Kurban Bajramit.

Për këtë festë një urim ka ardhur edhe nga reperi i njohur Unikkatil

“Ma n’fund gjeta bakllava! Me fat Kurban Bajrami!!!”, ka shkruar reperi sipër një imazhi në Instagram.

Image
Instagram

Ndryshe, Unikkatil ka kohë që nuk ka lansuar një projekt të ri muzikor.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat