Era Istrefi foto me bikini, elegante dhe në super formë për ndjekësit në Instagram

Mediale Vip

Era Istrefi foto me bikini, elegante dhe në super formë për ndjekësit në Instagram

Më: 1 gusht 2020 Në ora: 11:42
Era Istrefi

Era Istrefi është një ndër artistet e cila po bën karrierë në tregun ndërkombëtar.

 Këngëtarja  përveç talentit është lakuar nga mediat e huaja edhe për stilin dhe pamjen e saj fizike.

Erën e shohim tepër aktive në llogarinë e saj në “Instagram”,  ku herë pas here poston foto të ndryshme.

Si çdo herë tjetër edhe kësaj rradhe postimi i fundit i saj ka vjedhur vëmendjen e ndjekësve edhe portaleve. Ajo ka publikuar dy foto teksa shihet  e veshur me bikini dhe me trupin në super formë.  Sipas këngëtares këto foto janë shkrepur  brenda një minute  këtë gjë e thotë dhe në përshkrimin krah fotos.

“Mos e posto për një minutë foton e prapanicës”- shkruan ajo.

Këngëtarja pritet që  shumë shpejt të vijë me projekte të reja muzikore, që pa dyshim do të jenë një sukses.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Havent posted a shameless butt pic in a minute🤪

A post shared by Era Istrefi (@eraistrefi) on

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat