Bukuria e Arilenës dhe e detit, s’ka fund! - Bota Sot
Bukuria e Arilenës dhe e detit, s’ka fund!

Mediale Vip

Bukuria e Arilenës dhe e detit, s’ka fund!

Më: 1 gusht 2020 Në ora: 11:47
Arilena Ara

Arilena Ara është ndër këngëtarët më të njohur në vend, ku ka bërë për vete adhurues të shumtë.

Me thjeshtësinë e saj, arrin që gjithmonë të jetë në qendër të vëmendjes.

Së fundi postoi një imazh ku shihet në det, e si gjithmonë po dukej atraktive.

Që në fillim të publikimit, fotografia mori pëlqime e komente të shumta.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat