Blero në studio për këngën e re

Mediale Vip

Blero në studio për këngën e re

Më: 1 gusht 2020 Në ora: 12:23
Blero Muharremi

Këngëtari Blero Muharremi pas pushimeve po i rikthehet punës për projektin e ri muzikor.

Artisti mbrëmë ka publikuar disa video të realizuara në studio muzikore, me të cilat tregon se po punon për këngën e re.

Ai madje etiketoi edhe bashkëpunëtorët në këtë këngë dhe la të kuptohej se do të jetë bashkëpunim, por nuk zbuloi më shumë detaje. 

"Së shpejti…”, ka shkruar Blero, ndërsa kënga e fundit e tij mbetet “Lambo”, e cila erdhi e vizualizuar edhe me klip.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat