Gigi Hadid publikon imazhe intime me të dashurin - Bota Sot
Gigi Hadid publikon imazhe intime me të dashurin

Mediale Vip

Gigi Hadid publikon imazhe intime me të dashurin

Më: 1 gusht 2020 Në ora: 13:30
Gigi Hadid dhe Zayn Malik

Modelja Gigi Hadid dhe këngëtari Zayn Malik kanë konfirmuar në muajin prill se janë në pritje të fëmijës së tyre të parë.

E modelja së fundi, në Instagram ka publikuar një fotografi ku shihet duke u puthur me të dashurin e saj Zayn e po duken tejet të lumtur.

“Babai i dashur”, ka shkruar ajo sipër fotografisë.

Dyshja tentojnë që jetën private ta mbajnë larg vëmendjes së publikut, andaj nuk publikojnë shpesh fotografi me njëri-tjetrin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat