“Zemra rreh” e West Side Family do të bëjë namin këtë verë

Mediale Vip

“Zemra rreh” e West Side Family do të bëjë namin këtë verë

Më: 1 gusht 2020 Në ora: 13:53
West Side Family

Për këto ditë të nxehta vere, grupi “West Side Family” kanë sjellë një super projekt.

Ditën e djeshme djemtë kanë publikuar këngën e tyre më të re të titulluar “Zemra rreh”.

Kjo këngë super rritmike do të jetë shoqëruesja juaj në të gjitha vendet ku do të shkoni.

Klipi është xhiruar afër detit  dhe me shumë të rrinj të pranishëm.

Vetëm pak orë që është publikuar kënga ka bërë namin me klikime në Youtube.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat