Këngëtarja shqiptare provokon nga krevati, thotë se është bakllava e Bajramit - Bota Sot
Këngëtarja shqiptare provokon nga krevati, thotë se është bakllava e Bajramit

Mediale Vip

Këngëtarja shqiptare provokon nga krevati, thotë se është bakllava e Bajramit

Më: 1 gusht 2020 Në ora: 15:06
Vesa Smolica

Vesa provokoi ndjekësit me një imazh në Instagram.

Vesa Smolica ka ndarë me ndjekësit një fotografi, në të cilën u shfaq e shtrirë në krevat.

Në atë imazh, këngëtarja ishte veshur shkurt, duke vënë në pah belin e sheshtë dhe këmbët seksi.

“Bakllava e bajramit”, ka shkruar ajo pranë fotografisë, që e publikoi me rastin e festës së Kurban Bajramit.

Kujtojmë se “N’shpirt” titullohet kënga e fundit nga Vesa Smolica, ndërsa pritet të sjell këngë të reja. 

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat