Kjo është arritja e re e Dua Lipës - Bota Sot
Kjo është arritja e re e Dua Lipës

Mediale Vip

Kjo është arritja e re e Dua Lipës

Më: 1 gusht 2020 Në ora: 15:40
Dua Lipa

Dua Lipa vazhon ta shkruajë historinë.

Dua Lipa edhe pse e re në moshë, vazhdon të shënojë suksese të shumta në karrierë.

Me anë të një positi, këngëtarja bëri të ditur se tashmë është bërë këngëtarja e tretë më e dëgjuar në botë dhe e para në kategorinë e femrave.

“Dua Lipa është tani artistja e tretë më e dëgjuar në botë dhe këngëtarja më e dëgjuar!”, thuhet në positmin e saj.

Dua Lipa këto ditë ka paralajmëruar duet me mbretëreshën e pop-it Madonna dhe Missy Elliott. 

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat