Bethany merr rreze dielli...me gjoksin jashtë

Mediale Vip

Bethany merr rreze dielli...me gjoksin jashtë

Më: 1 gusht 2020 Në ora: 17:56
Bethany

Bethany nuk ka të ndalur.

Bukuroshja së fundmi po e shijon diellin e nxehtë, në këto ditë vere.

Ajo në Instagram ka hedhur një imazh ku shihet duke marrë rreze dielli.

Vëmendje edhe kësaj radhe mori gjoksi bombastik dhe thithat që i dallohen nga larg.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat