Klaudia Pepa pozon si një sirenë pranë pishinës, duket seksi - Bota Sot
Klaudia Pepa pozon si një sirenë pranë pishinës, duket seksi

Mediale Vip

Klaudia Pepa pozon si një sirenë pranë pishinës, duket seksi

Më: 1 gusht 2020 Në ora: 17:57
Klaudia Pepa

Klaudia duket joshëse në pozën pranë pishinës.

Balerina e njohur shqiptare, Klaudia Pepa, është aktive në llogarinë e saj në Instagram.

Aty ajo ndan me ndjekësit imazhe të ndryshme e nuk mungojnë as ato provokuese.

Klaudia edhe para pak çastesh e ka publikuar një foto në Instagram dhe duket si një sirenë.

Foton ajo e ka realizuar pranë një pishine dhe duket seksi në pozën që ka marrë.

Emri i saj ka qenë prezent në media për arsye të ndryshme, sidomos në kohën kur u nda nga bashkëshorti.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat