Reperët amerikan po inspirohen nga Fero - Bota Sot
Reperët amerikan po inspirohen nga Fero

Mediale Vip

Reperët amerikan po inspirohen nga Fero

Më: 1 gusht 2020 Në ora: 18:36
Fero

Fero ka befasuar me postimin e fundit.

Fero padyshim është një nga reperët më të kërkuar gjatë viteve të fundit, dhe reperi po bëhet inspirim edhe për artistë nga tregu ndërkombëtar., shkruan lajmi.net.

Reperi nga Gjilani, ka publikuar një foto të Smokepurpp në profilin e tij në Instagram, ku amerikani shihet me një cigare të gjatë të marihuanës.

Fero thotë se këto veprime i ka bërë kohë më parë, “O evlad baba moti e ka bo këtë trip” ka shkruar gjilanasi.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat