Ish-bashkëshorti i Maddonës martohet me aktoren 31 vite më të re - Bota Sot
Ish-bashkëshorti i Maddonës martohet me aktoren 31 vite më të re

Mediale Vip

Ish-bashkëshorti i Maddonës martohet me aktoren 31 vite më të re

Më: 1 gusht 2020 Në ora: 23:11
Sean Penn dhe Leila George

Ish-bashkëshorti i Maddonës, Sean Penn është martuar për herë të tretë.

Aktori 59-vjeçar u martua me Leila George, një aktore 28-vjeçare me të cilën ka qenë në një lidhje afatgjatë.

Çifti është në një lidhje që prej vitit 2016. Ata u panë këtë javë në Malibu në një darkë me djalin e Penn, Hopper. Aktori i njohur më parë ishte martuar me Robin Wright dhe Madonna.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat