Rita Ora shfaqet elegante në foton e fundit - Bota Sot
Rita Ora shfaqet elegante në foton e fundit

Mediale Vip

Rita Ora shfaqet elegante në foton e fundit

Më: 2 gusht 2020 Në ora: 07:41
Rita Ora

Këngëtarja e famshme, Rita Ora është shfaqur elegante me veshjen e saj.

Së fundi, këngëtarja ka postuar një foto në rrjetin social Instagram, ku pamja e saj duket tejet tërheqëse.

Këngëtarja është shfaqur me një kostum të zi dhe mjaft të hapur.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat