Ja si dukej “Sulltanesha Hyrem” 25 vite më parë

Mediale Vip

Ja si dukej “Sulltanesha Hyrem” 25 vite më parë

Më: 2 gusht 2020 Në ora: 11:42
Meyrem Uzerli

Aktorja e njohur turke, Meyrem Uzerli, i ka hapur arkivat për ta ndarë me ndjekësit një foto nga e kaluara.

Ajo e ka publikuar në Instagram një imazh të realizuar para 25 vitesh dhe një tjetër të realizuar sot.

Nëse i analizon dy fotografitë nuk duket dallim i madh ani pse janë shumë vite që kanë kaluar.

“19952020 , ka shkruar ajo pranë postimit të fotografisë.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat