Gjyste Vulaj e ‘zjarrtë’ në videon duke marrë rreze dielli

Mediale Vip

Gjyste Vulaj e ‘zjarrtë’ në videon duke marrë rreze dielli

Më: 2 gusht 2020 Në ora: 16:06
Gjyste Vulaj

Gjyste Vulaj e ka publikuar një video në të cilën është shfaqur shumë seksi.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Gjyste Vulaj duket joshëse në videon e fundit të publikuar në Instagram.

Nga gishtat e këmbëve e deri te koka dikush e ka incizuar këngëtaren e cila mori edhe njëherë vëmendjen maksimale të ndjekësve.

Përveç foramve trupore në sy bien edhe tatuazhet e saj.

Gjyste Vulaj është një nga këngëtaret e dashura për publikun e cila ndër vite ka arritur ta marrë vëmendjen e tyre për sa i përket pamjes dhe ti argëtoj me zërin dhe performancat magjike.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Gjyste Vulaj Official (@gjystevulaj) on

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat