Besa Kokëdhima po vjen me një bashkëpunim ndërkombëtar

Mediale Vip

Besa Kokëdhima po vjen me një bashkëpunim ndërkombëtar

Më: 2 gusht 2020 Në ora: 17:09
Besa Kokëdhima

Besa Kokëdhima po vjen me një tjetër projekt muzikor.

Besa Kokëdhima ka bërë të ditur se në këngën e radhës do e shohim në bashkëpunim me këngëtarin e njohur grek.

Ajo përmes një postimi të bërë në profilin e saj në Instagram, ka njoftuar se së bashku me Illeon, shumë shpejt do nxjerrin në vizion projektin e ri muzikor.

Ndonëse zbuloi se bashkëpunëtorin për këngën e re, Besa la enigmë titullin e këngës, dhe datën e saktë të publikimit. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Coming soon ft @illeoo_kip 🔥🖤

A post shared by Besa (@besaofficial) on

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat