Kaq para shpenzoi Cristinao Ronaldo në Bugattin e ri

Mediale Vip

Kaq para shpenzoi Cristinao Ronaldo në Bugattin e ri

Më: 2 gusht 2020 Në ora: 18:17
Cristinao Ronaldo

Sulmuesi portugez i ka bërë vetes një dhuratë luksoze pas triumfit në Seria A.

Juventus është kampion i Serie A për të nëntën herë radhazi, dhe Ronaldo pas fitores së Scudettos i ka bërë një dhuratë vetes., shkruan lajmi.net.

Fituesi i pesëfishtë i Topit të Artë, i cili ka shënuar 31 gola në ligë, i ka shtuar koleksionit të tij të mrekullueshëm të makinave luksoze, një Bugatti Centodieci.

Portugezi shpenzoi hiç më pak se 8.5 milionë funte në makinën e tij të re, e cila mund të arrij 62 km/h për 2.4 sekonda. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat