Pse Sabri Fejzullahu ia ndaloi gruas së tij muzikën?

Mediale Vip

Pse Sabri Fejzullahu ia ndaloi gruas së tij muzikën?

Më: 2 gusht 2020 Në ora: 20:42
Nera dhe Sabri Fejzullahu

Legjenda e muzikës shqipe, Sabri Fejzullahu ka qenë i ftuari i radhës në emisionin NIN.

Gjatë intervistës, artisti ka treguar shumë gjëra interesante rreth jetës dhe karrierës së tij.

Por, cila ka qenë arsyeja që ai ia ndaloi këngën gruas së tij Nerës?

Këtë do ta kuptoni në videon më poshtë:

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat