Marina bëhet një nuse e zonja, shikoni çka ka përgatitur sot - Bota Sot
Marina bëhet një nuse e zonja, shikoni çka ka përgatitur sot

Mediale Vip

Marina bëhet një nuse e zonja, shikoni çka ka përgatitur sot

Më: 2 gusht 2020 Në ora: 21:47
Marina Vjollca dhe Ghetto

Marina Vjollca është padyshim një prej moderatoreve më të pëlqyera dhe të komentuara shqiptare.

Ajo është shumë e pëlqyer sidomos me paraqitjet e saj përherë tërheqëse.

Marinën e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Sot, ajo përmes një iamzhi ka treguar se di të jetë edhe një nuse e zonja dhe sot ka përgatitut petulla. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat