Rita Ora shfaqet pa sytjena, e ëma i bën këtë koment epik - Bota Sot
Rita Ora shfaqet pa sytjena, e ëma i bën këtë koment epik

Mediale Vip

Rita Ora shfaqet pa sytjena, e ëma i bën këtë koment epik

Më: 2 gusht 2020 Në ora: 22:58
Rita Ora

Rita Ora ka qenë në ballinat e mediave rozë pas paraqitjeve të fundit në plazh.

Rita Ora ka qenë shumë e përmendur në shoubiz këto ditët e fundit, pasi u pa lakuriq në plazh me të dashurin e saj.

Ajo gjatë ditës së sotme ndau edhe një seri imazhesh ku vendosi të pozoj pa reçipeta, dhe këto foto nuk i ikën as të ëmës së saj, Verës e cila i la një koment.

“S’ka mo deti” i thotë vajzës së saj, Vera. 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat