Kim Kardashian ‘kthehet në kohë’, publikon foto të shkrepur 26 vite më parë

Mediale Vip

Kim Kardashian ‘kthehet në kohë’, publikon foto të shkrepur 26 vite më parë

Më: 2 gusht 2020 Në ora: 23:23
Kim Kardashian

Kim Kardashian ka hapur arkivin e fotografive.

Sot në mbarë botën festohet Dita Ndërkombëtare e Motrës, dhe për këtë ditë Kim Kardashian ka zgjedhur të hedh disa imazhe në Instagram me motrat e saj.

Ylli i televizionit ka hapur albumin e fotorgrafive, dhe ndau foto të ndryshme të shkrepura ndër vite, por njëra me motrën e saj Kourtney ishte më atraktivja.

Fotoja e Kim dhe Kourtneyt daton prej vitit 1994, dyshja atëherë ishin ende adoleshente, dhe nuk vërehen shumë ndryshime në pamjen e tyre.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat