Një grua e kujdesshme si Teuta, ka përgatitur këtë darkë vegane për familjen

Mediale Vip

Një grua e kujdesshme si Teuta, ka përgatitur këtë darkë vegane për familjen

Më: 3 gusht 2020 Në ora: 00:23
Teuta Krasniqi dhe familja e saj

Teuta Krasniqi është ndër aktoret më të dashura për publikun tonë.

Ajo u bë e njohur si “Saranda” në serialin vendor “Kafeneja jonë”.

Teuta është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot përmes një postimi ajo ka treguar darkën vegane që ka përgatitur për familjen e saj.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat