U tha se ishte shtatzënë, aktorja Guspe Ozay thyen heshtjen dhe flet - Bota Sot
U tha se ishte shtatzënë, aktorja Guspe Ozay thyen heshtjen dhe flet

Mediale Vip

U tha se ishte shtatzënë, aktorja Guspe Ozay thyen heshtjen dhe flet

Më: 3 gusht 2020 Në ora: 09:24
Guspe Ozay dhe Baris Arduç

Javën e kaluar aktorja Guspe Ozay u martua me aktorin me origjinë shqiptare Baris Arduç me një ceremoni shumë të thjeshtë.

Më pas mediat turke shkruajtën se Guspe është në një pritje të ëmbël prandaj dhe gjërat ndodhën aq shpejt.

Por së fundmi aktorja ka thyer heshtjen dhe ka treguar se ajo nuk është në pritje të një fëmijë me bashkëshortine saj Baris.

Guspe gjatë një intërviste për gazetën e njohur ‘Haberturk’ tha se për mometnin ajo nuk ishte shtatzënë por që dëshiron që të bëhej menjëherë pas martesës me Baris.

'Do ta dini kur të vijë dita.Nuk më pëlqen të flas shumë për këto çështje. Sigurisht që ne do ta ndajmë lumturinë me ju’ është shprehur aktorja.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat