Kidman takohet me nënën pas tetë muajve - Bota Sot
Kidman takohet me nënën pas tetë muajve

Mediale Vip

Kidman takohet me nënën pas tetë muajve

Më: 3 gusht 2020 Në ora: 11:16
Nicole Kidman

Aktorja e famshme Nicole Kidman është takuar me nënën e saj Janellen pas tetë muajve. Nëna e saj ka qenë në karantinë në Australi, dhjetëramijëra kilometra larg nga Nicole që ishte në SHBA, për shkak të pandemisë së koronavirusit.

Ajo ka postuar një foto në rrjetet sociale dhe e ka përcjellë me mesazhin: “Ndjenjë shumë e mirë të jem në gjendje ta përqafoj nënën time! Kanë kaluar tetë muaj...E humba ditëlindjen e saj të 80-të, por jam këtu tash. Të dua nënë”.

Kidman 53-vjeçare ka pasur një periudhë të vështirë gjatë mbylljes shkaku i pandemisë, ku kishte lënduar kyçin e këmbës gjatë një vrapimi të mëngjesit.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat