“Sensualiteti i ti reflekton mbi mua”, modelja shqiptare vjen me fotosesion

Mediale Vip

“Sensualiteti i ti reflekton mbi mua”, modelja shqiptare vjen me fotosesion

Më: 3 gusht 2020 Në ora: 17:26
Heidi Lushtaku

Modelja shqiptare i ka publikuar disa foto artistike.

Modelja e njohur shqiptare, Heidi Lushtaku, njihet për profesionalizmin andaj shpesh e shohim duke pozuar para aparateve profesional, shkruan lajmi.net.

Së fundmi ka vendosur që me ndjekësit ti ndajë dy foto në të cilat duket atraktive.

“Sensualiteti i ti reflekton mbi mua”, shkruan ajo duke iu drejtuar fotografit.

Heidi së fundmi i ka dhënë fund lidhjes së dashurisë me Haxhi Krasniqin dhe tani po e shijon jetën si beqare. Të paktën nuk dihet nëse e ka gjetur ”ngushëllimin” diku tjetër./

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sensualiteti i ti reflekton mbi mua...

A post shared by Heidi Lushtaku (@heidilushtaku_) on

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat