“Më fal ti oj nana ime”, vjen një super projekt nga Isuf Lani - Bota Sot
“Më fal ti oj nana ime”, vjen një super projekt nga Isuf Lani

Mediale Vip

“Më fal ti oj nana ime”, vjen një super projekt nga Isuf Lani

Nga: M.GJ Më: 3 gusht 2020 Në ora: 17:49
Isuf Lani

Sapo është publikuar kënga e cila është një ilahi mjaft e ndjerë me titull "Më fal ti oj nana ime" nga artisti Isuf Lani.

Ky projekt ka nisur që në start të pritet mjaft mirë e të dëgjohet shumë pasi dhe tema është mjaft e prekshme, kushtuar prindërve e konkretisht nënës e vetë Isufi ka shkruar këtë mesazh kur ka postuar këngën e tij më të re: "Zoti i faltë dhe i mëshiroftë prindërit tanë sidomos nënat tona".

Vetë artisti është mjaft i kërkuar edhe si aktor nëpër video, ndërsa shumë shpejt donta shohim dhe në një film. Klikoni dhe dëgjoni më poshtë super projektin e tij.BS

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat