Franceska Jaçe shfaqet komplet e zhveshur në fotosesionin e ri - Bota Sot
Franceska Jaçe shfaqet komplet e zhveshur në fotosesionin e ri

Mediale Vip

Franceska Jaçe shfaqet komplet e zhveshur në fotosesionin e ri

Më: 3 gusht 2020 Në ora: 23:50
Franceska Jaçe

Franceska Jaçe ka punuar një set të ri fotografik.

Franceska Jaçe është bërë një nga emrat e pazëvendësueshme të mediave rozë, bukuroshja ka ndarë me ndjekësit disa imazhe nga seti i ri fotografik.

Në fotosesionin e punuar me fotografin Beati, modelja shfaqet krejt natyrale pa grim të aplikuar dhe e zhveshur tërësisht, ku pjesët intime mbulon me duar.

Iu deshën vetëm pak minuta që Franceska të arrij mijëra pëlqime dhe komente pozitive për këto seri fotografish artistike. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#onset🎥🎬 #nomakeup @iambeati 👏

A post shared by Franceska Jace (@franceskajace) on

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat