Një bionde si Afrona - Bota Sot
Një bionde si Afrona

Mediale Vip

Një bionde si Afrona

Më: 4 gusht 2020 Në ora: 00:13
Blero dhe Afrona Dika

Afrona Dika po vazhdon të jetë një emër tejet e përfolur në publikun e medieve rozë.

Bashkëshortja e Bleros është shumë e përfolur sidomos për paraqitejt e saj gjithmonë në top-formë dhe plot stil.

Afrona posedon shumë ndjekës në rrjete sociale për të cilët nuk heziton të jetë shumë aktive me postime.

Edhe në foton e fundit ajo po duket tejet e bukur dhe duket se do t’a ‘shkri’ Bleron me këtë pamje.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat