Nëna e Gashit shihet me lot në sy, pasi dëgjon albumin e të birit - Bota Sot
Nëna e Gashit shihet me lot në sy, pasi dëgjon albumin e të birit

Mediale Vip

Nëna e Gashit shihet me lot në sy, pasi dëgjon albumin e të birit

Më: 4 gusht 2020 Në ora: 09:26
Gashi

Gashi brenda javës do ta publikoj albumin e ri.

Para lansimit të albumit ‘1984’, Gashi ia ka prezantuar së pari nënës së tij, e cila e emocionuar nga kënga e kushtuar asaj ka filluar të qaj.

Këngëtari ka publikuar një foto të saj duke qarë dhe shpërndau në rrjetin social Instagram “Ia dërgova albumin nënës, filloi të qaj në Facetime”.

Kujtojmë se ‘1984’ do të publikohet këtë të premte, dhe pjesë e albumit do jetë edhe legjenda e ‘Rockut’, Sting.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat