Luana tregon ‘fajtorin’ që kënga e saj nuk është publikuar ende - Bota Sot
Luana tregon ‘fajtorin’ që kënga e saj nuk është publikuar ende

Mediale Vip

Luana tregon ‘fajtorin’ që kënga e saj nuk është publikuar ende

Më: 4 gusht 2020 Në ora: 16:42
Luana Vjollca

Luana Vjollca pritet që së shpejti ta publikojë këngën e re.

Luana Vjollca së shpejti do ta publikojë projektin e ri muzikor, të cilin e sjell në bashkëpunim me Jay Santos.

Këngëtarja, përmes një postimi bëri të ditur se projekti i saj i ri nuk është publikuar për faj të Jay Santos, ngase ai po e vonon finalizimin e kësaj kënge.

“Per kengen sic e kuptuat fajin e ka Jay Santos, bejini presion!”, ka shkruar ajo.

Kujotjmë se disa skena të këtij klipi, Luana dhe Jay Santos i kanë xhiruar në Shqipëri, e disa të tjera jashtë territoreve shqiptare.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat