Fifi flet rreth një bashkëpunimi të ri me PINT-at - Bota Sot
Fifi flet rreth një bashkëpunimi të ri me PINT-at

Mediale Vip

Fifi flet rreth një bashkëpunimi të ri me PINT-at

Më: 4 gusht 2020 Në ora: 18:15
Fifi

Fifi është në përgatitje të këngëve të reja.

Për të qenë më afër fansave, këngëtarja Fifi iu përgjigj së fundi pyetjeve të shumta të tyre.

Artistja foli rreth projekteve të reja, teksa zbuloi se gjatë muajit tetor do të publikojë duetin me Ermal Fejzullahun.

Një prej ndjekësve i shkruan “Naj bashkpunim me pintat?”, kurse përgjigja e saj ishte “Gjithe me bo diqka t’re me djemt ma t’djegst n’sheher”.

Kujtojmë se “Psikopatja jote”, titullohet dueti i Fifit, të cilin në vitin 2018 e solli në bashkëpunim me MC Kreshën dhe rezultoi shumë i suksesshëm duke marrë 27 milionë klikime në YouTube.

Mbetet të shihet se çfarë do të sjellë kësaj radhe Fifi, ndërsa kënga e saj e fundit mbetet “Pa Gajle”, në duet me Young Zerkën.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat