Enca Haxhia pozon provokuese me fustanin e ngushtë, thotë se është nuse për shtëpi - Bota Sot
Enca Haxhia pozon provokuese me fustanin e ngushtë, thotë se është nuse për shtëpi

Mediale Vip

Enca Haxhia pozon provokuese me fustanin e ngushtë, thotë se është nuse për shtëpi

Më: 4 gusht 2020 Në ora: 20:17
Enca

Enca Haxhia thotë se është nuse për shpi.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Enca Haxhia, është një ndër emrat më të komentuar së fundmi.

Kjo për faktin se e ka publikuar projektin e ri muzikor në bashkëpunim me Don Xhonin dhe skenat që bënte në klip ishin tejet provokuese.

Enca Haxhia si rrallëherë ka pozuar me një fustan të gjatë ani pse i ka theksuar sërish vithet.

Pranë postimit thotë se është nuse për shtëpi. Sa i përket jetës private Enca deklarohet beqare dhe nuk dihet nëse është dikush në jetën e saj.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nuse per shpi 👰🏻 @fashionnova @fashionnovacurve fashionnovapartner

A post shared by ENCA (@enca) on

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat