Transformohet Engjëllusha Salihu, vështirë se njihet - Bota Sot
Transformohet Engjëllusha Salihu, vështirë se njihet

Mediale Vip

Transformohet Engjëllusha Salihu, vështirë se njihet

Më: 4 gusht 2020 Në ora: 20:23
Engjëllusha Salihu

Engjëllusha Salihu duket krejt ndryshe.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Engjëllusha Salihu, nuk po ndalon me publikimin e projekteve të reja muzikore pavarësisht pandemisë.

Pas bashkëpunimit me Afrim Muqiqin ajo po vjen me një tjetër këngë e cila mban titullin “Vëllau xheloz”.

Engji e ka publikuar një foto të cilën e ka realizuar gjatë xhirimit të klipit dhe është transformuar krejtësisht.

“Gjate xhirimeve per kengen e re “Vllau xheloz”❤️”, ka shkruar ajo pranë postimit.
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Gjate xhirimeve per kengen e re "Vllau xheloz"❤️

A post shared by ENGJËLLUSHA SALIHU OFFICIAL (@engjellushasalihu) on

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat